Допоможіть, впр.  217, 4 клас, частина 2.Прочитай текст і спиши, дописуючи пропущені закінчення.І ліс стоїть.Він затих під палюч... гнітом літн... півдня.Здається, нема в ньому  життя,Як вітер ударить по ньому своїми могутн... ...

Допоможіть, впр.  217, 4 клас, частина 2. Прочитай текст і спиши, дописуючи пропущені закінчення. І ліс стоїть.Він затих під палюч... гнітом літн... півдня.Здається, нема в ньому  життя, Як вітер ударить по ньому своїми могутн... сиз.. крилом. Дякую, дуже потрібно зараз!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Під палючим гнітом літнього півдня .Своїм могутнім сизим крилом.Затих -тиша ,тихий ,тихенький ,тихесенький ,притишений ,тихоня .,стиха.,стихає.Життя-життєвий .жити ,вижити ,пережити ,прижитися ,безжиттєвий ,життєрадісний ,прожити ,житломасив,житловий житло.