Допоможіть з історії України будь-ласка! Даю 50 балів за вирішення 6 клас Все написано на картинці

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ахіллесова п'ята - cлабке місце, троянський кінь - підступні дії яблуко розбрату - причина сварки аїд - бог царства мертвих еос- богиня вранішньої зорі аполлон - бог сонця афіна - богиня мудрості - Афродіта - богиня краси та вроди гера - цариця богів Гермес - бог ьоргівлі гея - богиня землі Зевс - верховний бог ніка - богиня перемоги посейдон - бог морів ерот - бог кохання