ДОПОМОЖІТЬ  2 КЛАС.  Юність ,щастя, маєток,пюре,мелодія,пісня,пояс .   Запиши їх в два рядки :у перший-слова з буквами я,ю,є,які вживаються  для позначення мякості попереднього приголосного звука,а в другий - слова з буквами я,...

ДОПОМОЖІТЬ  2 КЛАС.  Юність ,щастя, маєток,пюре,мелодія,пісня,пояс .   Запиши їх в два рядки :у перший-слова з буквами я,ю,є,які вживаються  для позначення мякості попереднього приголосного звука,а в другий - слова з буквами я,ю,є,які позначають два звуки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
м'якість: щастя, пюре, пісня, два звуки: юність, маєток, мелодія, пояс