=Дослідженя впливу температури,світла і вологості на проростання = Вам знадобляться: насіння квасолі,4 стакани,вода. Завдання 1.У кожний стакан помістіть по 10 насінин в один шар. Задання 2.Перший стакан із сухими насіннями пос...

=Дослідженя впливу температури,світла і вологості на проростання = Вам знадобляться: насіння квасолі,4 стакани,вода. Завдання 1.У кожний стакан помістіть по 10 насінин в один шар. Задання 2.Перший стакан із сухими насіннями поставте в тепле місце Завдання 3.У другий стакан покладіть добре змочену водою тканину.На ній розмістіть насіння квасолі і також поставте в тепле місце. Завдання 4.У третій стакан додайте води,щоб вона вкрила насіння і заповнила півстакана.Залиште при кімнатній температурі. Завдання 5.У четвертий стакан із квасолинами додайте трохи води і поставте в холодне місце. Завдання 6.Спостерігайте,що відбувається з насінням у стаканах.У якому стакані насіння проросло ?Які умови проростання насіння ви перевірили дослідним шляхом? Завдання 7.Результати спостережень запишіть у зошиті до таблиці. Номер стакана: Створені умови: Проростання насіння: [Обращаюсь только к тем людям,которые возможно днлали такое задание(;И еще,желательно написать небольшое соченение про этот опыт (;]
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
проросло у стакані у якому було і повітря ,і вода ,і тепло