Доведiть на прикладi творiв Лiни Rостенко "Чайка на крижинi, "Крила", що духовне багадство найбiльший скарб у життi

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Так духовне багатство найбільший скарб у житті. Якщо хтось вважає , що найбільший скарб у житті це гроші то він дуже помиляється, бо гроші є або нема. А душа у всіх є і її треба збагачувати.