Поставте пропущені У, В: … дужках наведено ставки з урахуванням капіталізації; знайшов … полі; взяли … аптеці; зустріли … Львові; бачила … метро; … мене їх немає; бачили … очах; Я знаю: … таких справах не завжди все й зрозумі...

Поставте пропущені У, В: … дужках наведено ставки з урахуванням капіталізації; знайшов … полі; взяли … аптеці; зустріли … Львові; бачила … метро; … мене їх немає; бачили … очах; Я знаю: … таких справах не завжди все й зрозумієш; кинула … яр; зайшла … воду; зайшли … урочище; заніс … дім; розмовляли … кімнаті; прийшов … гості; … Угорщину поїхали; одягнувся … святковий одяг; була … садку; завжди … твоєму столі; потонули … хвилях; побачити … Вінниці.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У дужках наведено ставки з урахуванням капіталізації; знайшов у полі; взяли в аптеці; зустріли в Львові; бачила в метро; у мене їх  немає; бачили в очах; Я знаю: в таких справах не завжди все й зрозумієш; кинула в  яр; зайшла в воду; зайшли в урочище; заніс в дім; розмовляли в кімнаті; прийшов у гості; в Угорщину поїхали; одягнувся в святковий одяг; була в садку; завжди в твоєму столі; потонули в хвилях; побачити в Вінниці.