Два робітники працюючи однаково виконують певну роботу за 12 годин. За скільки год. зможе виконати це завдання перший робітник якщо другому потрібно 6 годин

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Проверь правильно ли ты записал условие. Если всё правильно то: Потрібно від швидкості другого робітника відняти загальну швидкість 6-12=-6 (Минус 6) (Перший робітник затримує роботу другого на 6 годин) Якщо ты перепутал цыфры то: 12-6=6 (Годин потрібно першому робітнику на виконання заданої роботи)