" Форма рук і ніг у танці повинні строго підкорятися геометричним лініям. Так в деяких танцях є позиція ніг, яка представляє собою ламану лінію. Музичний розмір для виконання цієї позиції дві чверті. А всі рухи виконуються рівн...

" Форма рук і ніг у танці повинні строго підкорятися геометричним лініям. Так в деяких танцях є позиція ніг, яка представляє собою ламану лінію. Музичний розмір для виконання цієї позиції дві чверті. А всі рухи виконуються рівномірно рівно на один такт. " Отже, Про яку позицію ніг йде мова (назва)? ( Допоможіть Plleas )
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не честно) Могу завтра написать)