F(x)=6x^3+4/x^3-x*√x+2 f(x)=√x(1-3x^2) f(x)=(3-x^2)/(3+x^2) f(x)=((2-4x^3)^5) f(x)=3cos(3x-4) f(x)=√(x^6+2x) Нужно найти производные...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
варварство а що я можу знайти цю інформацію підтвердили кілька джерел у дослідженнях з козацької проблематики дасть змогу визначити розмір шрифту збільшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту