Які архітектурні пам'ятки можна вважати символом Візантійської імперії, імперії ?

Які архітектурні пам'ятки можна вважати символом Візантійської імперії, імперії ??арла Великого, Арабського каліфату?? Всесвітня Історія 7 кл. О.В.Гісем ст 57 Срочно!!!! Дуже ответцтвенно помогите умоляю!!!! Мне капец кто добр просто умаляю!!!! Мне з історії завтра здавать нада!!!!умоляю
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Арабський халіфат-ті будинки чорні.. имм.. забула як називаються