Із Харкова до Ужгорода виїхав автобус, одночасно на зустріч йому з Ужгорода виїхав другий автобус. швидкість першого автобуса 55 км/ год., а другого-70 км/ год. Через 10 год. вони зустрілися. яка відстань між Харковом та Ужгоро...

Із Харкова до Ужгорода виїхав автобус, одночасно на зустріч йому з Ужгорода виїхав другий автобус. швидкість першого автобуса 55 км/ год., а другого-70 км/ год. Через 10 год. вони зустрілися. яка відстань між Харковом та Ужгородки?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
55+70=125 (км/ч) скорость сближения 125*10=1250 (км) Ответ: между Харьковом и Ужгородом 1250 км