Із цих слів ТРАВЕНЬ,ЗЕМЛЯ ,ТРАВИЧКА ,СТРУНКА ,СТРУМОК скласти три речення звязані за змістом ПОМОГИТЕ СРОЧНО НАДО!!!!!!!!!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Прийшорв травень. Зеленою ковдрою вкрила землю струнка травичка. Й немов яскравий візерунок мчить по неї веселий струмочок.
На земллю прийшов Травень.Заграла травичка мов струнка.Задзюрчали струмки