Коли так кажуть ?Накивати п*ятами -Не мати ніякоі спілки -Взятися пильно до роботи -Мурашки поза плечима бігали-Із казки  І. Франко" Лисичка - кума"

Коли так кажуть ? Накивати п*ятами - Не мати ніякоі спілки - Взятися пильно до роботи - Мурашки поза плечима бігали- Із казки  І. Франко" Лисичка - кума"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Накивати пятами-втекти                                                                                             Не мати ніякої спілки-спільного діла                                                                    Взятися пильно до роботи-робити щось дуже уважно та наполегливо                       Мурашки поза плечима бігали-стало дуже страшно