Коли варять варення найчастіше використовують дерев'яну ложку тут враховують явище.Стінки топки парового котла роблять металевими,хоча температура в топці вища за температуру плавлення метала.Жало електрисїчного паяльника робля...

Коли варять варення найчастіше використовують дерев'яну ложку тут враховують явище.Стінки топки парового котла роблять металевими,хоча температура в топці вища за температуру плавлення метала.Жало електрисїчного паяльника роблять з міді.У всіх випадках враховують явище..
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 У всіх випадках теплопровідності