Listen, read and act out. Learn how to answer phone calls. Mag: 325091. Mr Wilson: Hello! This is John Wilson speaking Can I speak to Mr Black?

Listen, read and act out. Learn how to answer phone calls. Mag: 325091. Mr Wilson: Hello! This is John Wilson speaking Can I speak to Mr Black? Mag: I'm sorry, Mr Wilson. He isn't in. (Eго нет дома.) Mr Wilson: What a pity! Mag: Mr Wilson, can you phone back (позвони еще раз) at 6 o'clock? Mr Wilson: Of course, I can. Thank you. Bye. Mag: Bye. Перевод текста нужен срочно.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мэг:325091 Мистер Вилсон:Здравствуйте! Могу я роговорить с Мистером Блэком? Мэг:Его нет дома. Мистер Вилсон:Как жаль! Мэг:Мистер Вилсон, можете позвонить еще раз в 6 часов? Мистер Вилсон:Конечно могу. Спасибо. Пока. Мэг:Пока.