Міркування (5-7 речень)що означає міцно прорости корінням??

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
напевно звикнути до чогось, може до батьківщини Бо це є рідна земля, з якою пов"язане все життя, всі дитячі мрії, та бажання. Ми з перших днів життя починаємо "міцно приростати" до нашої Батьківщини. Тут наші рідні, друзі. Саме тут наші перші сльози, наше перше щастя. І все це ми вже не можемо змінити і забути, цей корінь назавжди буде заставляти нас повертатися до рідної землі
Гость
 На мою думку, вираз "порости корінням" означає бути справжнім патріотом рідної країни, рідної землі. Дотримуватись звичаїв та традицій, насам перед бути відданим їй. Знати историю рідної землі, родини, шанувати усе і усіх.