Можна цитатну характеристику яреми і гонти з поеми ''гайдамаки'' т. шевченка терміново

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сирота Ярема, сирота убогий ні сестри, ні брата, нікогоо нема! Попихач жидівський, виріс у порогу А не клене долі, людей не займа. Та й за що їх лаять? хіба вони знають,  А Ярема по долині  Ледве-ледве ходить, Не дивиться, не слухає... " Нащо мені та врода, Коли нема долі, нема талану! Літа молодії марно пропадуть.. Один я на світі без роду, і доля Стеблина-билина на чужому полі.