Наділіть кожного героя 3 прикметниками з повісті прокляття роду кулаківських Софійка-... Вадим-... Сашко-... Сніжана-... Ірка завадчук-... Даю 15 балов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Софійка-добра,весела,турботлива Вадим-самолюб,егоіст. Сашко-добрий товариш,йому подобається Софійка. Сніжана-красива,добра,ніжна. Ірка-стерва,не ласкава,егоїстична,любить тільки себе.