Нафту на великі відстані часто транспортують трубопроводами. Проте заливати нафту до трубопроводу безпосередньо зі свердловини не можна , вона проходить попередню обробку : з неї видаляють розчинені гази , частково воскодібні р...

Нафту на великі відстані часто транспортують трубопроводами. Проте заливати нафту до трубопроводу безпосередньо зі свердловини не можна , вона проходить попередню обробку : з неї видаляють розчинені гази , частково воскодібні речовини й додають невелику кількість води. Оцініть правильність тверджень щодо такої підготовки нафти перед транспортуванням нафтопроводом. 1. Розчинені у нафті гази можуть створити газові "корки" , що призведе до закупорення трубопроводу. 2. Воскоподібні речовини збільшують в`язкість нафти , що утруднює її перекачування трубами. 3. Вода відіграє роль мастила між стінками труби й нафтою , що полегшує її транспортування. Виберіть два правильних твердження
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Д. усі твердження неправильні
Гость
правильна відповідь 1.2