Напиши листа до свого друга або знайомого. Спочатку розкажи про себе. А потім поцікався, як він учиться. що читає, чим захоплюється, де буває під час канікул, коли приїде до тебе в гості тощо.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
это нужно с товарищам делать и у него спрашивать))
Гость
Дорогий Андрію(або якесь інше ім'я)! Нарешті є можливість поспілкуватись. Так багато запитань і у мене, і у тебе.. Що ж, моя сім'я і надалі проживає у Вінниці, тато займається бізнесом, а мама працює у нього секретаркою . Я уже в 9( чи якому там) класі, оцінки майже відмінні, лише з математикою трішки не вдалось. Зацікавився(лась) гітарою, смаки у музиці не змінились. Можливо піду у коледж, та це тільки вирішується. Хочу вчитись на юриста(допустім). Життя йде до кращого, але з'являються більш дорослі проблеми, які, сподіваюсь, з часом вирішаться. А так у цілому нічого й не змінилось. А ти сам(сама) як?Як навчання?Як батьки, сестра/брат(може відсутні)?Чи знайшов(шла) нових друзів? Які плани? Буду чекати відповіді. Передавай усім вітання. З любов'ю Катя!