Нужны срочно ответы на произведение тореадоры с васюкивци що сказала вчителька на выбачення хлопцив?2 чому хлопцив зупинив вусатый милицеонер?3 як почувалы себе"шерлоки хомси"? 4 як зустрила хлопцив галина сидоривна?5 чим закин...

Нужны срочно ответы на произведение тореадоры с васюкивци що сказала вчителька на выбачення хлопцив?2 чому хлопцив зупинив вусатый милицеонер?3 як почувалы себе"шерлоки хомси"? 4 як зустрила хлопцив галина сидоривна?5 чим закинчилась екскурсия до киева?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
прочитай краткий пересказ все будет понятно