Ооооооочень срочно!!!!!! Розв'язать задачі з біології ПОЖАЛУСТА!!!!! 1. У жінки група крові 4,а в її батька така сама. Чоловік жінки має 1 групу ...

Ооооооочень срочно!!!!!! Розв'язать задачі з біології ПОЖАЛУСТА!!!!! 1. У жінки група крові 4,а в її батька така сама. Чоловік жінки має 1 групу ...Ооооооочень срочно!!!!!! Розв'язать задачі з біології ПОЖАЛУСТА!!!!! 1. У жінки група крові 4,а в її батька така сама. Чоловік жінки має 1 групу крові, а його мати 2. Визначте генотипи всіх які групи крові дітей в цього чоловіка і жінки? 2. Кароокий правша одружився на блакитноокій правші. Перша дитина мала блакитні очі і була лівшею. Які генотипи батьків та фенотипи інших дітей?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  1.Генотипи  жінки  та її батька IAIB.Генотип чоловіка I0I0. Якщо в його матері 2 група крові, її генотип IAI0 (гетерозигота)  Р: ♀ IAIB х  ♂  I0I0 G:    IA  IB,       I0 I0 F    IAI0, IAI0, IBI0, IBI0  50%,що  діти будуть мати 2 групу крові з генотипом IAIB(гетерозигота), як у їх бабусі. 50% , що діти будуть мати 3 групу крові з генотипом IBI0(гетерозигота)     2.Кароокість(АА) і праворукість(ВВ) це домінантні ознаки, блакитні очі(аа) і ліворукість(вв) –рецесивні. Генотип батька може бути будь-який:  ААВВ, ААВв, АаВВ, АаВв. Генотип матері може бути ааВВ або ааВв. В дитини блакитні очі і ліворукість, генотип аавв. Від батька і від матері дитина отримала однакові гени  ав. Знаходимо такі генотипи батьків, де є а і в. Це генотип батька АаВв, матері – ааВв.