Перетвори цю задачу на задачу на знаходження четвертого пропорцийного. Вантаживка и легковий атомобиль рухалися однаковий час. Вантаживка рухалася зи швидкистю 90 км/ год, а легковий автомобиль 120 км/год. Який шлях подолала ко...

Перетвори цю задачу на задачу на знаходження четвертого пропорцийного. Вантаживка и легковий атомобиль рухалися однаковий час. Вантаживка рухалася зи швидкистю 90 км/ год, а легковий автомобиль 120 км/год. Який шлях подолала кожна машина, якщо легковий автомобиль проихав на 60 км бильше за вантаживку?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
да,да,да,да,да,да,да