Переведите, пожалуйста.Конституцияда "Қазақстанда мемлекеттік тіл - қазақ тілі" делінген. 1989 жылы 22 қыркүйекте" Қазақстан Республикасының Тіл туралы" Заңы қабылданды. Қазақстан Республикасының" Тіл туралы" Заңы 1977 жылы 11 ...

Переведите, пожалуйста. Конституцияда "Қазақстанда мемлекеттік тіл - қазақ тілі" делінген. 1989 жылы 22 қыркүйекте" Қазақстан Республикасының Тіл туралы" Заңы қабылданды. Қазақстан Республикасының" Тіл туралы" Заңы 1977 жылы 11 шілдеде екінші рет қабылданды."Тіл туралы" Заңы 27 бап қамтылған, ол алты тараудан тұрады.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В конституции "в Казахстане государственный язык - язык казаха" сказался. 1989 год 22 сентября" принялся Республики Казахстана о Языке" Закон. Республики Казахстана" о Языке" 1977 год Закона 11 июля принялся" второй раз.О языке" Закон охватился 27 статей, он стоит из шести разделов.