Перевидите пожалуйста на русский сегодня надо дам 50 баллов.1Суды сапырма суға түк?

Перевидите пожалуйста на русский сегодня надо дам 50 баллов.1Суды сапырма суға түк??рме.2Ас ішкен ыдысыңды төңкеріп қойма Ол ырысыңның таусылғандығын білдіреді.3Дәмді табақтың ортасынан алма Өз алдыңнан алып жегенің дұрыс 4нанды бір қолыңмен үзбе5асты үрлеме ішкен асыңды жамадама 6асты қорлама 7таңертеңгі асты тастама .Зарание спасибо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответ дедушка я прошу у тебя помощь почему ты не хочеш мне помочь вроде так извени если будет не так