Переводите на казахский!! помогите пожалуйста. " Три выполнений домашних заданиях

Переводите на казахский!! помогите пожалуйста. " Три выполнений домашних заданияхчасто использую. Я знаю много сайтов, где можно найти нужные, полезные сведения. Я пользуюсь сайтам на казахском, на русском и на английском."
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Үш тілді бірдей үй тапсырмасында қолданамын.Мен пайдалы мәліметтерді қай сайттардан табу керек екендігін білемін. Мен сол сайттарды қазақ,орыс және ағылшын тілдерінде қолданамын