Периметри двох подібних многокутникв відносяться як 2:3,а сума їх площ дорівнює 13см квадратних .знайдіть площі цих многокутників

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex] \frac{ S_{1} }{ S_{2} } = k^{2} [/latex] k - коэффициент подобия S₁=(2k)²=4k² S₂=(3k)²=9k² S₁+S₂=13, => 4k²+9k²=13 13k²=13, k²=1 k=+-√1.  т.к. площадь фигуры величина положительная, то  k>0 => k=1 S₁=4 см², S₂=9 см²