Перше число -3.а друге-у8 разів більше. Скласти вираз для обчислення суми цих чисел. Обчислити. У сувої було 30 м. тканини. Пошили 8 суконь. витративши по 3 м тканини на кожну. Скільки метрів тканини залишилося в сувої?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
По истории — 60 учебников По географии — 40 учебников В пачке — 10 учебников Сколько пачек неизвестно.  (60+40):10=10