Петрик купив 2кг цукерок одного виду по1.6 грн. за кілограм 4кг цукерок иншого виду по 2.05 грн и ще 3кг цукерок третього виду.Середня цина куплених цукерок становила2.2грн за килограм.Скильки коштував килограм цукерок третього...

Петрик купив 2кг цукерок одного виду по1.6 грн. за кілограм 4кг цукерок иншого виду по 2.05 грн и ще 3кг цукерок третього виду.Середня цина куплених цукерок становила2.2грн за килограм.Скильки коштував килограм цукерок третього виду.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 2,2*3 = 6,6 (грн) - сума цін трьох видів. 2) 2,05+1,6 = 3,65 (грн) - сума цін першого та другого видів. 3) 6,6-3,65 = 2,95 (грн) - ціна третього виду цукерок.  Відповідь: 2,95 грн коштував кілограм цукерок третього виду. 
Гость
средняя цена = вся сумма за конфеты:весь вес конфет. Отсюда х грн-стоит 1кг конфет третьего вида,тогда 1)2*1,6=3,2(грн)- заплатили за первый вид. 2)4*2,05= 8,2(грн)-заплатили за второй вид конфет. 3) 3*х=3х(грн)-заплатили за третий вид. 4)2+4+3=9(кг)-всего веса конфет купили. Составляем уравнение: (3,2+8,2+3х):9=2,2 11,4+3х=2,2*9= 19,8 3х=19,8-11,4 3х= 8,4 х= 2,8(грн)-стоит 1кг третьего вида конфет.
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы