Подані іменники чоловічого роду постав у родовому відмінку однини. Донбас кисень олiведь кавун оригiнал мед футбол вальс Киiв цирк квадрат турист технiкум шоколад трамвай кущ вишняк клас аркуш Остер батальйон Ромашов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Донбасу,кисню,олiвця,кавуну,оригiналу,меду,футболу,вальсу,Киева,цирку,квадрата,туриста,технiкуму,шоколаду,трамваю,вишняка,класу,аркуша,Остера,батальйону,Ромашова
Гость
Донбасу, кисню, олівця, кавуна, оригіналу, меду, футболу, вальсу, Київа, цирку, квадрату, туриста, технікума, шоколаду, трамваю, куща, вишняку, класу, аркуша, Остера, батальйона, Ромашова.