Подберите будь ласка по 3 слова з префіксами : з-,с-,зі-,роз-,без-,пре-,при-,прі-.Будь ла

Подберите будь ласка по 3 слова з префіксами : з-,с-,зі-,роз-,без-,пре-,при-,прі-.Будь ласка !!!!¡!!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зшити, зцілити, зрізати. Спитати, скинути, сфотографувати. Зібрати, зіпсувати, зігнути. Розкусити, розчепити, розхитати. Прекрасний, прегарний, пречудовий. Приборкати, прибігти, прикрутити. Прізвище, прірва, прізвисько.