Помогите не знаю как писать? Imagine you feel unwell. You are calling to doctor. What symptoms do you have? Describe your fee

Помогите не знаю как писать? Imagine you feel unwell. You are calling to doctor. What symptoms do you have? Describe your feelings.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не знаю сколько надо по длине, но попробую написать: I feel really unwell. My head is aching, and my skin is shievering. Before i called you, I vomited two or three times and I still feel really dizzy. The pain in my stomach is unbearable, and I need a doctor. Если надо подлиннее, то напишите.