ПОМОГИТЕ ОБЪЯСНИТЬ ФРАЗЕОЛОГИЗМЫ 1 гримати у когось у кишені 2 носити на собі печать 3 навести на думку 4 на вагу золоа 5 один у полі не воїн 6 одна ластівка весни не робить 7 одної смерті минеш, другої не буде И НУЖНО СОСТАВИТ...

ПОМОГИТЕ ОБЪЯСНИТЬ ФРАЗЕОЛОГИЗМЫ 1 гримати у когось у кишені 2 носити на собі печать 3 навести на думку 4 на вагу золоа 5 один у полі не воїн 6 одна ластівка весни не робить 7 одної смерті минеш, другої не буде И НУЖНО СОСТАВИТЬ 3 ПРЕДЛОЖЕНИЯ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2 тримати у собі провину 3 надихати 4 хтось дуже цінний 5 1 людина не може робити все 6 схоже з 5