Помогите ответить. Б20. Прісноводні представники невідомі серед:а) китоподібних;?

Помогите ответить. Б20. Прісноводні представники невідомі серед:а) китоподібних;??) голкошкірих;в) хрящових риб;г) головоногих молюсків;д) тріскових риб. Б21. По пучку Гіса провідної системи серця людини збудження поширюється на: а) міокард правого передсердя; б) міокард лівого передсердя; в) міокард правого шлуночка; г) міокард лівого шлуночка; д) перикард.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) по-моему г) ,2)д),