Помогите пожалуйста Доберіть 5 - 7 прислів'їв або приказок, що підтверджують ґендерні особливості.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Старе, як мале: що побачить, того й просить. Що старе, що мале, що дурне. Молода була — дурна була, стара стала — дурніша стала. Старий ворон пусто не кряче. Чим старіший, тим мудріший, чим молодший, тим дорожчий. Не роками старість гарна, а ділами. Інший молод роками, а старий - ділами.