Помогите с решением! Визначте молекулярну формулу вуглеводню. Масова частка карбону - 78,5%, відносна густина за водень - 14.
Помогите с решением!
Визначте молекулярну формулу вуглеводню. Масова частка карбону - 78,5%, відносна густина за водень - 14.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Визначимо молекулярну масу вуглеводню з формули: D = M (вуглеводню) / M (водню). D у нас = 14. М(вуглеводню) = М(водню) х D =
14 х 2 = 28. Тепер можемо знайти кількість атомів карбону у вуглеводні із формул:
28 х 0, 785 /12 = 2
Отже формула вуглеводню С₂Н₄