Помогите выполнить задание Төменгі сөздердің жуан, жіңішкелігін анықтап, қосымша жалғаңыз. Университет, факультет, республика, президент, турист, агент, заңгер, компьютер, техника.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Университетке-жіңішке факультеттен-жіңішке республиканың-жуан президентті-жің туристтік-жің агенттер-жің заңгермен-жің компьютерге-жің техникадан-жуан