Поясніть, чому саме папський легат регламентує діяльність Паризького університету. 2) Які сторони життя студентів регламентує легат? 3) Чим це було зумовлено? 4) Висловіть припущення, які порушення вчиняли студенти?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)тому що паризький університет був взірцем для всіх інших університетів европи 2)життя та обов'язки студентів під час навчання в унів. 3)Це було зумовлено тим щоб студенти були більш порядні і працездатні і віруючі 4) в параграфе все написано