Яка маса сульфатної кислоти утвориться, якщо на сульфур (6) оксид кількістю речовин 5 моль подіяли водою?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
        5 моль                                         Х г        SO3         +        H2O      ->        H2SO4  n=1 моль                                         n=1 моль                                                          М = 98 г/моль                                                          m=98 г 5 моль SO3    -    Х г H2SO4 1 моль SO3    -   98 г H2SO4 m(H2SO4) = 5 * 98 = 490 г