Пожалуста зробіть синтаксичний розбір речення ,,хоче словом сказати всьому світові про свої найглибші почуття й зоряні мрії

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
хоче сказати (присудок) словом (обставина) всьому світові (додаток) про свої (означення) найглибші (означення) почуття (додаток) й зоряні (означення) мрії (додаток) Це речення розповідне, неокличне, двоскладне, неповне (бо пропущений підмет ВІН), поширене, ускладнене однорідними додатками