Позначте речення , у якому вигук виступає в ролі підсилювальної частки:  1) Ох, яка буря знялася на морі . 2) О земле рідна, скільки у тобі краси ясної і живої сили ! 3) Еге! Коли б то так всяк шанувався!4) У роботі він "ох", а...

Позначте речення , у якому вигук виступає в ролі підсилювальної частки:   1) Ох, яка буря знялася на морі .  2) О земле рідна, скільки у тобі краси ясної і живої сили !  3) Еге! Коли б то так всяк шанувався! 4) У роботі він "ох", а їсть за трьох.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
О земле рідна,скільки у тобі краси ясної і живої сили!