Привіт)))Мені дуже потрібна ваша допомога.Мені задали написати вітальний лист на честь лутературного героя Климка Часу дуже мало Буду дуже вдячна вашій допомозі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дорогий Климко! Ти мені дуже сподобався за свої риси характеру а саме як за щирість , добрість ,мужність,турботливість,відповідальність за доручену справу.Я б назвав тебе маленьким лицарем,адже не кожна дитина твого віку могла б таке пережити.Мені дуже хотілось щоб кожна дитина брала приклад з таких ідеальних людей як ти.Була б в мене можливість я б взяв всю сіль яка в мене є дома і привіз її до тебе , але це не можливо.Надіюсь цей лист дійде до тебе . З повагою