Прошу, допоможіть( Виконайте повний синтаксичний розбір речення: Долі гудіти не слід, а знати слід і розумміти.ю що неповторні дні й літа і кожна мить життя - свята.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Долі - підмет, присудок не гудіти, розуміти і слід - присудки, без підмета, дні-літа - присудок. скадне речення, з підрядним типом зв*язку, сполученим підрядним сполучником, ускладнене однорідними присудками, підметами. 1ч - умовно просте речення, неускаднене, поширене. 2. умовно просте речення, поширене.