Пряма а перпендикулярна до прямої б ,а  пряма б перпендикулярна до с . Як розташовані прямі а і с? а. співпадають б. інша відповідь в. перетинаються під прямим кутом г. перетинаються.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Две прямые перпендикулярные третьей параллельны между собой, прямые а и с перпендикулярны б, следовательно они параллельны.