Рослини і тварини України,які походять з інших материків чи частин Євразії?????? Срочно!!!!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Батьківщина картоплі — Південна Америка. Індіанці з озера Тітікака — ось у кого запозичили цей славний овоч європейці, коли в XVI столітті встановили міцне морське сполучення з тільки що відкритим материком.