Роставить коми! Народна мудрість стверджує , що в людині є три друга батько мати й вірна дружина. Найдорожча пісня з якою мати колисала. Коли батько рибалка то й діти у воду дивляться. Не потрібний скарб коли в сім ї лад. Нема...

Роставить коми! Народна мудрість стверджує , що в людині є три друга батько мати й вірна дружина. Найдорожча пісня з якою мати колисала. Коли батько рибалка то й діти у воду дивляться. Не потрібний скарб коли в сім ї лад. Нема того храму щоб купити маму.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Народна мудрість стверджує, що в людині є три друга: батько, мати й вірна дружина. Найдорожча пісня, з якою мати колисала.