Розибрать за будовою слова прекрасного, ставка, краплину, надвори.(корень,суфикс,окончание,приставка.)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ПРЕКРАСНОГО ОГО-закінчення прекрасн - основа красн - корінь пре - префікс ставка:  а - закінчення ставк - основа став - корінь к - суфікс Краплину: у - закінчення краплин - основа крап - корінь л - суфікс ин - суфікс надворі: надворі - основа двор - каорінь і - суфікс на - префікс