. Шлях від місця відпочинку до міста туристи подолали із середньою швидкістю част?
. Шлях від місця відпочинку до міста туристи подолали із середньою швидкістю част??ово пішки, частково автобусом, а потім електричкою. З якою швидкістю пройдено кожен із відрізків шляху, якщо їхні довжини відносяться, як 1 : 4 : 45, а відповідні їм інтервали часу - як 4 : 1 : 20?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Длину каждого участка можно представить как 10км , 40км, 450км.
этот путь пройден за 4часа, 1час, 20часов.
тогда каждый участок пройден со скоростью: 2.5км/ч, 40км/ч, 22.5км/ч