Синтаксический разбор предложения и его вид: әлден уақытта екі атты кісі келді де, мені ағаштан шешіп алды

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
=======баяндауыш (сказуемое) _______бастауыш (подлежащее) ~~~~~~~анықтауыш (определение) _ _ _ _ толықтауыш (дополнение) _._. _. пысықтауыш (обстоятельства) РАЗБОР: Əлден уақытта екі атты _._._._._._._._._. ~~~~~~~ кісі келді де, мені ___==== _ _ _ ағаштан шешіп алды. _ _ _ _ _ =========== Де-шылау сондықтан да талданбайды.