Склади твір мініатюра за поданим початком використовуючи слова споріднені слова ліс лісок,лісовим(мешканцями) лісник Цілу ніч йшов сніг.Він укрив усе довколо,запорошив лапатими сніжнками всі доріжки,причепурив кожне деревце,кож...

Склади твір мініатюра за поданим початком використовуючи слова споріднені слова ліс лісок,лісовим(мешканцями) лісник Цілу ніч йшов сніг.Він укрив усе довколо,запорошив лапатими сніжнками всі доріжки,причепурив кожне деревце,кожен кущик
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тепер ліс здавався казковим світом, кришталеві віхи якого заворожували лісових мешканців. На сторожі таємничого лісу стояв лісник- могутній та чесний старець, що завжди оберігав чарівний лісок від негаразд. Зимовий ліс - це світ, де триває протистояння між силами природи. Білосніжні могутні дерева, припорошені сніжком, поодинокі галявини, вкриті білим килимом,— все дихає чарами.